معرفی شرکت LSMecapion
LSMecapion در سال ۱۹۹۵ تحت نام Metronix با تولید انواع انکودرهای صنعتی از جمله انکورهای مورد نیاز سروو موتور گسترش داد. این شرکت در سال ۲۰۰۰ تولید سروو موتور را آغاز نمود و به سرعت به بزرگترین تولید کننده سروو موتور در کره جنوبی تبدیل شد، کیفیت خوب تولیدات سروو باعث گسترش بازار آن به کشورهای دور از جمله اروپا و آسیا گردیده است. تنوع سرووهای Mecapion باعث شد که طیف وسیعی از نیازهای صنایع را پوشش دهد. در سال ۲۰۰۷ این شرکت برند Mecapion را برای گسترش بازارهای فرامرزی معرفی نمود و با توجه به کیفیت و گسترش فعالیت آن مورد توجه مجموعه بزرگ LG) LS) در کره قرار گرفت و در سال ۲۰۰۹ شرکت LS اکثریت سهام آن را خریداری نموده و Mecapion به LS Mecapion تغییر نام یافت.

شرکت مهندسی فراسیس از سال ۲۰۰۴ همکاری خود را به عنوان نماینده این شرکت شروع نموده و از سال ۲۰۰۶ به عنوان نماینده انحصاری  LSMecapion در ایران به فعالیت خود ادامه داد.
فراسیس با ارائه سرویس خوب و پشتیبانی بی دریغ شرکت کره ای به یکی از موفق ترین نمایندگی های LSMecapion تبدیل شد تا جایی که در سال  ۲۰۰۹ فراسیس برنده جایزه اول بهترین نماینده LSMecapion گردید.

وب سایت LSMecapion